Yksityismetsätalouden työnantajat ry:n hallitus 2019 -

 

Hallituksen puheenjohtaja, Antti Teivaala Ylöjärveltä, 0400-733867 (antti.teivaala@mtk.fi)

 

Hallitus:

 

Sari Lantta, Mäntyharju, 040-7087500 (sarilanttatommola@gmail.com)

Yrjö Uitamo, Multia, 040-7533029 (yrjo.uitamo@mhy.fi)

Heikki Moilanen, Suomussalmi, 040-5678920 (heikki.moi@gmail.com)

Heikki Sariola, Somero, 0500-604995 (heikki.sariola@luukku.com)

Timo Ryynänen, Lieksa, 0400-378633 (timo.ryynanen@pp3.inet.fi)

Gösta Lundström, Sipoo, 040-5897175 (gosta.lundstrom@gesterby.net)

Matti Alatalo, Pudasjärvi, 0500-952148 (matti.alatalo@mhy.fi)

Hannu Välikangas, Kemijärvi, 040-5148766 (hannu.valikangas@mtk.fi)

Juha-Pekka Hannikainen, Savonlinna, 040-5472794 (juha-pekka.hannikainen@mhy.fi)

Rainer Bodman, Kristiinankaupunki, 040-5460274 (rainer.bodman@mellanaplant.fi)

 

Hallinto_1.JPG

 

YT:n hallitus sekä toiminnanjohtaja Kari Immonen 14.09.2016

Yksityismetsätalouden työnantajat ry:n työvaliokunta 2018

Hallinto_2.JPG

Markku Vaario, mhy Etelä-Karjala, Lahti, 0204134841 (markku.vaario@mhy.fi) 

Timo Leskinen, MTK, Mikkeli, 0400-754235 (timo.leskinen@mtk.fi)

Seppo Helminen, YT:n hallituksen jäsen, Kuopio, 040-5863046 (seppo.helminen@mhy.fi)

Hannu Välikangas, YT:n hallituksen varapuheenjohtaja, Kemijärvi, 040-5148766 (hannu.valikangas@hotmail.com)

Kari Immonen, YT:n toiminnanjohtaja, Kerava, 050 - 5675409 (kari.immonen@yt-ry.fi)

Markus Tähkänen, YT:n asiamies, Lahti, 040-5865947 (markus.tahkanen@yt-ry.fi)

Antti Teivaala, YT:n puheenjohtaja, Ylöjärvi, 0400-733867 (antti.teivaala@mtk.fi)

Rainer Bodman, Kristiinankaupunki, 040-5460274 (rainer.bodman@mellanaplant.fi)

© YT-RY

Yksityismetsätalouden työnantajat RY